Shitet banesa 53 m2 ne Kullen e Muhaxhereve*

€ 46,000
Në Ofertë / Zbritje
ID55675
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme53 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Lagje te Muhaxherve te Kulla e Muhaxhereve, I cili objekt deri me tani eshte objekti me i mire I ndertuar ne kete Lagje dhe ofron kushtet me te mira per banim, dukej filluar aga cilsia e ndertimit, sigurija qe ofrone objekti nen monitroim 24 ore, hyrja ka 2 lifta njerin te Madhe per 12 persona dhe ka mundesi me vendos Edhe shtratin ne to komplet dhe tjeteri Eshte me i vogel per 6 persona, vezhgimi me kamera, hapesira e gjelberimit, vend parkingjet per banore, etj.

Banesa ka leje te ndertimit dhe kete renditje:

– Sallon me kuzhine,
– 1 Dhom te Gjumit,
– Banjon, dhe
– Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 66,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
100.03
ID
270944
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 180
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
173063
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
66
Kontrata
Me Qera