Shitet banesa 58m² në Fushë Kosovë Rr. “Hamdi Grajqevci”

€ 37,000
Në Ofertë / Zbritje
ID83834
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme58 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove ne Rr.”Hamdi Grajqevci” te kompania Berisha Grup (objekti ne te cilin gjendet banesa eshte nje nder objektet me standartet me te mira te ndertura ne ate pjese) objekti gjendet per balle Kompleksit Eliz ne hyrje te Fushe Kosoves ne fillim te Rruges Dardania ne anen e djatht. Banesa eshte ne katin e 1-re dhe eshte e mobiluar ne teresi .Me siperfaqe 58m².

Ka kete renditje:

 • Sallon me kuzhin,
 • 1 dhome gjumi,
 •  Banjo,
 •  Shpajzin dhe
 • Ballkonin.

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38349/622 330 + viber
e-mail: info@access-ks.co

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
80
ID
176407
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 210
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera