SHITET Banesa 58m² në Rr”Muharrem Fejza” tek Hoxha Invest Group në Matin 1

€ 800
Në Ofertë / Zbritje
ID82192
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje

Përshkrimi

Shitet banesa e cila gjendët në Rrugën “Muharrem Fejza” në Matin 1 më saktësisht tek ndërtesat e  Hoxha Invest Group. Banesa në fjalë ka sipërfaqe prej 58m² dhe është në katin e 3-të (ka lift), si dhe shitet e mobiluar ashtu sic edhe shihet në fotografi .

Ka këtë rënditje :

 • Salloni bashk me kuzhinë ;
 • Dhoma e gjumit ;
 • Koridori;
 • Banjo;
 • Ballkoni.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 650
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
180320
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
Kontrata
Me Qera