Shitet banesa 60.5m2 URGJENT në Fushë Kosovë Rr. Dardania

€ 32,000
Në Ofertë / Zbritje
ID62193
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme60.5 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa gjendet ne Rr.Dardania ndertus asht Dino ne katin e 5 ka siperfaqe 60.5m2 .

Me Flet Poseduse dhe ka ket renditje.

-Sallon me kuzhin

-1 dhom te gjumit

-Banjon dhe ballkonin

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 32,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
57
ID
169399
Kontrata
Shitje
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
105
ID
139020
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
37
ID
169620
Kontrata
Me Qera