Shitet banesa 60 m2 te Kawa ne B. me Flet Poseduese

Në Ofertë / Zbritje
ID54662
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne objektin e kompansi Kawa Grup ne Mati te Rruga B. Banesa eshte ne katin e 5, eshte ne objektin qe ofrone standartet me te mira te banimit ne Prishtine, ka domumentacion te kompletuar ne tersi, si lejen, e ndertimit, pranimin teknik e gjer ne flet poseduese. Pamjen e ka Jug-Lindje qe mbjen dillin nya lindja deri ne perendim dhe ka kete renditje:

– Sallonin me Kuzhine,
– 1 dhom te Gjumit,
– Banjon dhe
– Ballkonin me dalje ne te nga 2 dhomat.

Çmimi eshte 930 Euro per m2, I negociushem.

Mobiljet qe shifen ne banes nuk logariten, vijen ne çmimin 55800 Euro

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 330
045 622 330

E-mail: sadrialija@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 75,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
144551
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
152032
Kontrata
Me Qera