SHITET Banesa 65.79 m² në Lagjen Mati 1

Price
€ 800
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Sale
Status
Në Shitje
Location
Mati 1
Home area
65 m2
Material
Bllok
Rooms
1
Beds
1
Baths
1

Shitet banesa e cila gjendët në Lagjen Mati 1me saktesisht mbrapa “Sunihill Restaurant” perballe banesave te bardha. Banesa në fjalë ka sipërfaqe prej 65.79m² dhe është në katin e 5-të. Banesa eshte ne ndertim e siper afer perfundimit .

Ka këtë rënditje :

Dhoma e ditës e veqant,
Kuzhina me Trapizari e veqant,
Dhoma e fjetjes,
Banjo, dhe
Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web ite-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber

e-mail: info@access-ks.com

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
77
ID
189594
Kontrata
Shitje
TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
40
ID
191092
Kontrata
Shitje
TOP
€ 71,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
70
ID
191192
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *