SHITET banesa 67 m² në Bregun e Diellit

€ 72,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 67 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 1
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 96152

Banesa eshte ne Breg te Dillit  afër Furres Qerimi 2 te Xhambazët ne katin e 2-te me siperfaqe 67m²   , eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi. Banesa është e paisur me Flet Poseduese dhe ka kete renditje:

• Dhoma e ditës me  Kuzhinë,
• Depo,
• dhoma e gjumit,
• Ballkoni,
• Banjo .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 60,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
104
ID
193868
Kontrata
Shitje
TOP
€ 210
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
36
ID
196830
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 170
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
195047
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *