SHESIM Banesën 72.67 m² me Fletë Poseduese afër Bau Market në Fushë Kosovë

€ 41,000
Në Ofertë / Zbritje
ID76523
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa e cila gjendët në Fushë Kosovë afër Bau Marketit . Banesa në fjalë ka sipërfaqe orej 72.67m² dhe është në katin e 3-të . Ka lokacion shumë të përshtatshëm me qasje të lehtë në rrugën kryesore , është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , me kuzhinë Beko . Posedon ngrohje qëndrore , ashensor ,interfon, ndriqim mjafte te mire dhe eshte lagje e qete ideale per nje familje.

Dhe ka ketë renditje.

 • Salloni bashk me kuzhinë ;
 • Dhoma e gjumit ;
 • Banjo ;
 • Ballkon;
 • Koridor.

SHENIME SHTESE: është e pajisur me Fletën Poseduese dhe  pa problem mund të bartet në emër të blerësit  !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe PatundshmëriMund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
049/ 615 666 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
126
ID
269936
TOP
€ 40,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
85
ID
269727
Kontrata
Shitje