Shitet URGJENT banesa 79 m² + Garazha të Prishtina Re, buz rruges A

€ 57,000
Hapsira e brendshme: 79 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 2
Garazhda: 1
>

Banesa eshte ne nje objekt i cili ka vetem 5 kate dhe eshte me me shume se 60 % hapsir per gjelbrim, vendparkingje dhe pllato per banor. Ka nje pamje jashzakonisht te bukur nga qyeti dhe ka ne afersi Rrugen A e cila tani pritet me u ndertu. Objekti ne te cilin eshte banesa eshte i pasiru me leje te ndertimit, ka orjentim nga lindja e djellit. Banesa ka siperfaqe 79 m2 dhe eshte e shfrytezuar maksimalisht sa i perket hapsires. Objekti ne te cilin gjendet banesa eshte dukej u ndertuar me materialet me te mira ne terg, dukej filluar nga dyert e drijataret te cilat jane te prodhimit gjerman qe thirren antracid, elementet e banjos i ka te gjitha geberi, etj…

Banesa ka kete renditje:

– Sallonin me Kuzhin,
– 2 dhoma te gjumit (dhoma e prinve eshte bashk me banjo ne to),
– 2 banjo (njera ka qasje nga te gjitha dhomat),
– Ballkoni i cili ka dalje ne te nga 3 dhomat dhe
– Koridori (holli).

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 150
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
193573
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 49,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
102
ID
186083
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
46
ID
193634
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *