SHITET banesa 80 m² neto në Dardani mbi Pllato (Korriz)*

€ 94,000
Në Ofertë / Zbritje
ID83387
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Banesa eshte ne Lagjen Dardani mbi pllato (korriz) me siperfaqe 80 m² neto (hapsir e llogaritur pa nure dhe ballkona), ne katin e 7. Banesa eshte me flet poseduese dhe ka nje renditje te shfrytzushme shume mire dhe ka kete renditje:

 • Sallonin,
 • Kuzhinen me Trapizari,
 • 2 dhpma te gjumit,
 • Banjo,
 • Ballkon dhe
 • WC.Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.comFacebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

  Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

  Tel:

  +38349/45 622 330 Viber

  e-mail: burim@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
150819
Kontrata
Shitje
TOP
€ 470
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
113
ID
285938
Kontrata
Shitje