Shitet banesa 80m2 URGJENT në Fushë Kosovë në Rr. Dardania

€ 38,000
Në Ofertë / Zbritje
ID60053
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa 81 m2  Rr.Dardania mbrapa viva fresh store te metropoli Objekti i model sllovenis kati i 5  ka perparsi banesa sepse ka banjon me dritare shpajzin me dritare edhe ballkoni eshte i rrethuar me xhama levizes qe palohen dokumentacioni i plote, me Flet Poseduse dhe ka ket renditje.

 • Sallon me kuzhin,
 • 2 Dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • Shpajzin dhe
 • Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 650
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
248148
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
152032
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
154824
Kontrata
Me Qera