SHITET Banesa 82 m² në Breg të Dillit me pamje ka Rruga B

€ 85,000
Në Ofertë / Zbritje
ID66486
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme82 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Breg te Dillit tek banesat e bardha me pamje nga Rruga B, perball lokalit Sunny Hill dhe objekteve te kompanise “Iliri Buillding”. Banesa eshte ne katin e 1-rë , eshte e renovuar ne tersi, eshte shume e pershtatshme edhe per banim edhe per biznes. Banesa eshte me flete poseduese,pra kontrata mund te behet te Noteri dhe mund te kalon ne emer te blersit menjeher, ka siperfaqe 82  m² neto, eshte shume e pershtatshme edhe biznes.

Banesa ka kete renditje:

 • Sallonin,
 • Kuzhinen e veqant,
 • 2 dhoma te gjumit,
 • 2 ballkona,
 • Banjon dhe
 • Koridorin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
58
ID
172996
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 48,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
42
ID
175735
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
179249
Kontrata
Me Qera