Shitet banesa 82m2 neto URGJENT në Fushë Kosovë në Rr. Dardania

€ 47,500
Në Ofertë / Zbritje
ID61356
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme82 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Banesea ka siperfaqe 82m2 Neto. ne Rr, Dardania. Banesa eshte ndertuar nga kompania TREGTIA eshte afer shkolles fillore “Mihail Grameno”. Ka afer kopshtin e femijeve Eda. Ka parking te mjaftueshem per vetura.

Me Flet Poseduse ne katin e 2 dhe ka ket renditje.

-Sallon me kuzhin

– 2 Dhoma gjumit

-2 Banjo dhe ballkonin

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
32
ID
165745
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 68,400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
82
ID
167590
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
Kontrata
Me Qera