Shitet banesa 85 m² në Rr. Dardania në Fushë Kosovë

€ 48,500
Në Ofertë / Zbritje
ID82007
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ndertim i Ri, i kompanis Model Sllovenia, e sapo leshuar per banim, e paisur me flet Poseduese qe do te thot se blersi ka mundesi me rastin e perplimit te kontrates te Noteri me bart ne emer te vetin menjeher. Banesa eshte ne katin e 6 (ka lifte i cili eshte per 12 persona), pa mje ka ne te dy anet e objekti, eshte pozicionuar ne nje nder lokacionet me te mira ne Fushe Kosove, pra eshte ne fillim te rruges Dardania per ball marketit Emona Center jo larg edhe nga pompa e derivateve Kastrati qe te jep edhe mundesi per Prishtine me u kyq pa shku rruges Dardania deri te shkolla. Banesa eshte e mobiluar ne tersi me mobilje ekskluzive, e pa banuar dhe shitet bashk me mobilje siq shifet ne fotot.

Banesa ka kete renditje:

 • Salloni,
 • Kuzhina,
 • Banjo,
 • 2 dhoma te gjumit,
 • Koridori dhe
 • 1 depo (shpajez).

Ballkanin e ka te rrethuar me xhama levizes.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 33,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
64
ID
173360
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
176751
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera