SHITET Banesa 85m² në lagjen Kalabria, tek Banesat e ”Arabëve”

€ 64,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 85 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 96199

Banesa gjendet në Kalabri, tek Banesat e ”Arabëve” , ka sipërfaqe të mjaftueshme në shfrytëzim prej 85 m² , me rënditje shumë të përshtatshme duke qenë e pozicionuar në katin e 9-të, me pamje kah lindja. Banesa shitet e mobiluar, me kushte shumë të mira banimi. Posedon nxemje qëndrore me Termokos.

Ka këtë rënditje:

• Salloni me Kuzhinë,
•  Dhoma të gjumit,
•  Banjo dhe
• 2 Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049 619 666 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
198338
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
196866
Kontrata
Shitje
TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
189548
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *