SHITET Banesa me sip. 85m² në Rrugën C tek Objekti “Alko Group”

Në Ofertë / Zbritje
ID69855
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa në Objektin e Kompanisë ndërtimore “Alko Group ” në  Rrugë n C –  Mati 1. Banesa ka pamje Jug-Perendim me siperfaqe 85 m² ne katin e 8-të , ka një renditje brilante me një hapsirë shumë të mirë ne cdo dhomë,  është me leje të ndertimit  dhe ka kete renditje:

 • Sallonin me kuzhinë;
 • 2 dhoma të gjumit;
 • Ballkonin,
 • Banjon,
 • WC dhe
 • Koridor.

Banesa është maksimalisht e shfrytëzushme dhe ka diell në të gjate pjesës më të madhe  të dites.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
+38349/ 622 330

e-mail: info@access-ks.com

 

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 55,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
251827
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
163196
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 110,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
101
ID
172886
Kontrata
Shitje