SHITET Banesa 87 m² 1+2 URGJENT në Kalabri tek Kompleksi RIERA

€ 77,000
Në Ofertë / Zbritje
ID68904
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme87 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Banesa eshte ne Objektin e Kompanise Lesna, Kompleksin RIERA ne Kalabri (Riera eshte kompleksi me ekskluzive qe ka kompania ndertimore Lesna dhe mundemi  me thënë nder objektet me te mira ne Kalabri). Banesa eshte me leje te ndertimit dhe ka siperfaqe 87.17 m2, ne katin e 1-rë  te banimit, e cila eshte shume e shfrytezushme edhe per banim edhe per biznes (se mund te perdoret per zyre, ordinanc, laborator per shkak te pamjes dhe lokacionit shume te shfrytezushem qe ka) eshte e gatshme per banim, me ngroje qendrore me Termokos. Banesa ka pamje ne te dy anet e objektit, ne njeren ane eshte nga lindja qe ka sallonin me kuzhine (nga rruga kryesore perball Spitalit Amerikan) kurse ne anen tjeter nga perendimi (i ka 2 dhomat e gjumit qe eshte shume qetë për fjetje ) dhe ka kete renditje:

 • Sallonin,
 • Kuzhinen,
 • 2 dhoma te Gjumit,
 • 2 ballkona (njeri me pamje nga rruga kryesore e tjetri nga mbrapa),
 • Banjo dhe
 • WC.

Banesa ka edhe disa specifika: dyshemeja eshte e shtruar me parket, dritaret i ka deri ne dysheme me pamje fatastike ne te dy anet e objektit dhe orjentimi ne te dy anet e objetit qe eshte diqka e rralle dhe shume e vecate .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
260
ID
269222
Kontrata
Shitje
TOP
€ 29,500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
57
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
ID
165217
Kontrata
Me Qera