Shitet banesa 92.97m² në Fushë Kosovë Rr. “Amir Elmzi”

€ 520
Në Ofertë / Zbritje
ID83962
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme92.97 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove ne Rr.”Amir Elmzi”afer Xhamis se re,  ndertues Britania Home .Banesa eshte ne katin e 5-te ,eshte ne ndertim e siper dhe do te jete e gatshme per banim ne mars te vitit 2021 .Me siperfaqe 92.97m².

Ka kete renditje:

– Dhoma ditore dhe Trapezaria

-Kuzhina
– 2 dhoma gjumi

-Koridori
–  Banjo

– Ballkonin.

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/622 330 + viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
186069
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62.50
ID
185330
Kontrata
Shitje
TOP
€ 440
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
114
ID
285836
Kontrata
Shitje