SHITET Banesa 92m² tê Model Sllovenisë në Fushë Kosovë

€ 46,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 92 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 2
Garazhda:
>

Shitet banesa me sipërfaqe prej 92 m² me Flet Poseduese, në katin e 6-të ,  e cila gjendët tek Banesat e Model Sllovenisë afër Ambullantes se re në Fushë Kosovë . Banesa në fjalë shitet e pamobiluar  . Gjendët në lokacion shumë të përshtatshëm dhe në rast të shitjes së banesës mund të bartet menjëherë në emër të blerësit .

Ka këtë rënditje :

-Salloni bashk me kuzhinë;

-2 Dhoma të gjumit;

-1 Banjo;

-Shpajz;

-Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 650
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
115
ID
266376
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
188475
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87
ID
266640
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *