Shitet banesa 99 m² në Fushë Kosovë të Britania Homes

Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 93 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 2
Garazhda: 1
>

Shitet banesa Fushe Kosove ne Rr.”Amir Elmzi”afer Xhamis se re, dhe afer shtepis se Re te Shendetit dhe shkolles fillore “Mihal Grameno II” ndertues Britania Home e cila eshte e gatshme per banim mbrenda pak kohe. Banesa eshte ne katin e 5-te, siperfaqe 99.16m². Banesa eshte ne nje objekt i cili ka nje hapsir mbi 60% kende per lojra per femije, zone te gjelbert, parking dhe hapsira te perbashkt. Sa perket cilesis se ndertimit tani me veq eshte deshmuar Britania Homes ne kete drejtim qe odrone cilesin dhe hapsiren me te mire per banoret e kompleksit te vet.

Banesat kane kete renditje:

– Dhoma ditore dhe Trapezaria
– Kuzhina
– 2 dhoma gjumi
– Koridori
– Banjo
– Ballkonin.

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38349/622 330 + viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
107
ID
290253
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
196109
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *