Shitet banesa e cila gjendët në  Bregun e Diellit afër Kopshtit “Dielli”

€ 89,000
Në Ofertë / Zbritje
ID87931
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
Hapsira Komplet75 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa e cila gjendët në  Bregun e Diellit afër Kopshtit “Dielli” perballe Royall Mall, Banesa në fjalë ka  sipërfaqe prej 75m² dhe gjendët në katin e perdhesë. Shitet  e mobiluar në tërsi ashtu sic shihet në fotografi , me kushte të mira banimi dhe me hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim .Kjo lagje karakterizohet për qetësinë që e kan si dhe afërsinë me Rrugën B.

Ka këtë rënditje :

-Salloni bashk me kuzhinë;

– 2Dhoma te gjumit;

-Banjo;

-Terasa.

Shënime shtesë:Me rastin e shitjes së banesës Kontrata mund të bëhet tek Noteri dhe menjëherë bartet pronësia tek blerësi !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 480
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
183382
Kontrata
Shitje
TOP
€ 180
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70
ID
180635
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
182460
Kontrata
Me Qera