SHITET Banesa në Ulpianë mbrapa ish Hotel Bacit

€ 1,400
Në Ofertë / Zbritje
ID86185
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
Hapsira Komplet60.11 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

SHITET Banesa e cila gjendët në Ulpianë mbrapa ish Hotel Bacit.  Ka sipërfaqe prej 60.11m2 dhe është katin e 4-të  . Banesa në fjalë  është me rënditje të përshtatshme si dhe është shumë e ndriqueshme . Shitet e mobiluar në tërsi , ka nxemje qendrore me Termokos.

Ka këtë rënditje:

 • -Dhomë dite me Kuzhinë,
 • 2 Dhome gjumi;
 • – Terasë;
 • -Banjo;
 • -Shpajz.

 

SHENIME SHTESE:Në rast të shitjes së banesës , pronësia mund të bartet menjëherë tek blerësi pasi që banesa është e pajisur me Çertifikatën e Pronësisë !

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62.80
ID
184230
Kontrata
Shitje
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
100
ID
273944
Kontrata
Me Qera