Shitet banesa Ekskluzive në Qender të Prishtinës në Lagjen Pejton

€ 138,000
Në Ofertë / Zbritje
ID44760
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme110 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne qendert te qytetit ne Lagjen Pejton, eshte ndertim i Ri (Objekti eshte me leje te ndertimit) banesa eshte ne katin e 3, ka pamje ne 2 ane (ne njeren ane i bjen jug lindje kurse ne anen tjeter jug perendim) banesa eshte e mobiluar ne tersi, dhe me gjera te gjitha te cilesis se lart dhe shitet siq shifet ne foto (Perjashtimisht heken pikturat). Banesa ka kete renditje:

– Salloni me Kuzhine,
– Banjo,
– 3 dhoma te gjumit,
– Shpajez,
– Ballkon me dale ne to nga salloni dhe nga dhoma e prindve, dhe
– Koridor.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 330
045 622 330
e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
156260
Kontrata
Shitje
TOP
€ 75,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
144551
Kontrata
Shitje
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
105
ID
139020
Kontrata
Shitje