SHITET Banesa me Fletë Poseduese afër Sh.F së re ” Mihail Grameno” në Fushë Kosovë

€ 42,000
Në Ofertë / Zbritje
ID70821
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme88 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 80m² ( në dokumentacion ) ,  në katin e 2-të , e cila gjendët tek Shkolla Fillore e re   ” Mihail Grameno”, Lagja 300 apo ndryshe tek Banesat e Bardha .

Banesa në fjalë shitet e mobiluar në tërsi  , me kushte shumë të mira banimi , me renditje të përshtatshme , lokacion të mirë, e rrethuar me parqe , nxemje qendrore , si dhe është e pajisur me Fletën Poseduese .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës bashk me kuzhinë ;
 • 2 Dhoma gjumi;
 • Koridor
 • Banjo ;
 • 2 Ballkona;
 • Garazhda.

Çmimi është i diskutueshëm varësisht nga mënyra e pagesës !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 615 666

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 260
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
167300
Kontrata
Shitje