SHITET Banesa me Fletë Poseduese me Sip.116m² , në Kompleksin ELIZA

€ 60,000
Në Ofertë / Zbritje
ID72784
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme116 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa tek Kompleksi Eliza , në Fushë Kosovë  me sipërfaqe 116m², e cila gjendët në katin e I-rë. Ofron cilësitë e jetës urbane me shërbime të kualifikuara, hapësira funksionale dhe relaksuese që ofrojnë mundësi të shumta për zgjedhjen e banesës së dëshiruar. Ky kompleks ofron Apartamente banimi, parking të mjaftueshëm, 60% e hapësirës gjelbrim dhe këndin e lodrave në të gjithë perimetrin e tij, i cili gjindet në lagjen “Dardania” në Fushë Kosovë. Kompleksi “Eliza” është ndërtim i stadardit të lartë me ambiente afariste sipas kërkesave dhe nevojave të komunitetit .I planifikuar me përpikmëri deri në detajin e fundit. Ka hapsirë të mjaftueshme banimi si dhe është e pajisur me Fletën Poseduese .

Ka  këtë rënditje:

 • Salloni bashk me kuzhinë;
 • 3 Dhoma të gjumit ;
 • Banjo ;
 • Shpajz.

Shënime shtesë: Banesa e mobiluar në tërsi ka cmimin prej 68.000 € ,ndërsa e pamobiluar (vetëm  me kuzhinë e montuar) 60.000 € !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/615 666 + Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164753
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
259477
Kontrata
Shitje