SHITET Banesa me sip.100.03m² mbrapa Vivës së Vjetër në Fushë Kosovë

€ 66,000
Në Ofertë / Zbritje
ID70944
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme100.03 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje3
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Shitet Banesa me sipërfaqe prej 100.03m² , e cila gjendët në katin e 5-të ( me lift funksional gjatë tërë kohës) ,banesa ka mirëmbajtje të vazhdueshme dhe është ndërtim i ri , ndërtues i së cilës është MENDI Sh.P.K .

Banesa fjalë gjendet me lokacion në Fushë Kosovë ,mbrapa Viva Fresh Store e Vjetës si dhe ka orientim Jug-Perëndim . Shitet e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , ku secila nga dhomat është e mobiluar me mobilie moderne ,banesa ka një hapsirë të mjaftueshme shfrytëzimi dhe lokacion shumë të përshtatshëm .

Me dokumentacion është në rregull .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës bashk me kuzhinë ;
 • 3 Dhoma të gjumit ;
 • Koridor ;
 • Shpajz;
 • Banjo;
 • Wc;
 • Terasë;
 • Ka edhe parking të brendshëm .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 615 666

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 50,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
172143
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
68
Kontrata
Me Qera