SHITET Banesa me Sip. 102m² në Fushë Kosovë

€ 49,000
Në Ofertë / Zbritje
ID86083
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme102 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove me saktesisht 200 metra afer shkolles “Mihal Grameno” ndertim i Alfest, ne katin e 7 -te me siperfaqe 102m²,ka dy ashensor .Banesa eshte ndertimi i ri . Objekti ne fjale eshte i ndertuar me materialet me te mira ne treg dhe ka nje pamje panormike.

Banesa ne fjale ka kete renditje:

 • Sallon te gjere  dheKuzhina me Tryezari ,
 • 2dhoma medha  te  gjumit,
 • Banjo,
 • wc
 • Ballkoni dhe
 • Koridori.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
+38349/ 615 666+ Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
158973
Kontrata
Shitje
TOP
€ 880
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
99
Kontrata
Shitje
TOP
€ 40,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
68
ID
174413
Kontrata
Me Qera