SHITET Banesa me sip. 105m² në Bulevardin “Bill Klinton”

€ 83,000
Në Ofertë / Zbritje
ID67355
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme105 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje3
Banjo2

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 105 m² në katin e 7-të, në Bulevardin “Bill Klinton”, afer Katedrales “Nënë Tereza”.Posedon nje plan shume te mire dhe pamje ne te dy anet e qytetit.Shitet e mobiluar në tërsi ashtu sic edhe shifet në fotografi dhe është me dokumentacion në rregull  .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës bashk me kuzhinë ;
 • 3 dhoma gjumi ;
 • 1 banjo ;
 • 1 WC;
 • Shpajz;
 • 2 terasa .

Cmimi eshte I diskutueshem !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 Viber

045/622 330 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 175
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 62,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
78
ID
166753
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera