SHITET Banesa me sip. 109.3m² në Rrugën B tek Banesat e Royal-it

€ 120,000
Në Ofertë / Zbritje
ID70534
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme109.3 m2
Dhoma Ditje3
Dhoma fjetje3

Përshkrimi

Shitet Banesa me sipërfaqe prej 109.3m² (në dokumentacion)  e cila gjendët në katin e 6-të me lokacion në Lagjen më të frekuentuar të Kryeqytetit ,e ajo është Rruga B , më saktësisht mbi kafet Friends Avenue , Social Lounge etj …

Banesa në fjalë ka pamje nga qyteti dhe nuk ka ndonjë ndërtesë përballë saj si dhe njihet për qetësinë , kualitetin si dhe sipërfaqe të mjaftueshme për shfrytëzim .

E mobiluar me shumë shije nga vetë pronari , secila dhomë me mobilie të bukura dhe me shumë stil vrehët edhe nga vetë fotografitë.

Bashkë me banesën shitet edhe garazhda dhe podrumi prej 31m² nëntokë, ku jan në mbikqyrje të vazhdueshme të kamerave si dhe ka edhe sigurim . Cmimi për garazhdë është i negociueshëm .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës bashk me kuzhinë;
 • 3 dhoma të gjumit ;
 • Koridori ;
 • Banjo .

Çmimi Me mobilie – 120.000 Euro !

Çmimi Pa mobilie 110,000 Euro !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 612 222 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 320
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
86
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
169855
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera