SHESIM 3 banesa në objektin Park Residence

€ 750
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 113.40 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 3
Banjo: 2
Garazhda:
Id: 84238

Banesat jane ne objektin Park Residence .Banesa eshte ne katin e 4-te ,eshte ne ndertim e siper  .Me siperfaqe 113.40m², banesa me siperfaqe 93.60m² objektin Park Residence .Banesa eshte ne katin e 7-te ,eshte ne ndertim e siper .Me siperfaqe 83.30m²
Banesa do te jete e gateshme ne muajin Mars 2022.

Ka kete renditje:

– Dhoma ditore,

Kuzhina dhe Tryezaria,
– 3 dhoma gjumi,

-Depo,

-Koridori,
–2  Banjo,

-WC

– Ballkonin.

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/622 330 + viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
63
ID
1109810
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
107
ID
1107537
Kontrata
Shitje
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
117.32
ID
2109428
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *