SHITET Banesa me Sip. 115m²në Arbëri

€ 115,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 115 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 3
Banjo: 2
Garazhda:
>

Shitet banesa e cila gjendët në Arbëri,më saktësisht perballë Hotel Adria në rrugën kryesore afër Sach Caffe. Ka sipërfaqe prej 115m² dhe është në katin e 1-re(me lift) .Banesa në fjalë shitet e mobiluar në tërsi , duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme për banim si dhe posedon lokacion shumë të përshtatshëm.
Ka këtë rënditje :
• Salloni bashk me kuzhinë;
•3 Dhoma te gjumit;
•2 Terasa;
•2 Banjo.
-DEPO.
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 619 666 + Viber

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
187290
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
183840
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
174833
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *