SHITET Banesa me Sip. 117.4m² në Lagjen e Muhaxherëve tek Kulla e Zotnisë

€ 1,075
Në Ofertë / Zbritje
ID87933
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme117.4 m2

Përshkrimi

Shitet banesa e cila gjendët në Lagjen e Muhaxherëve tek Kulla e Zotnisë. Ka sipërfaqe prej 117.04 m² dhe është në katin e 11 -të (me lift).
Banesa në fjalë shitet e pamobiluar , posedon lokacion shumë të përshtatshëm pasi që gjendët në një lagje të qetë por njëkohësisht ka afër qendrën e qytetit . Posedon hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim , si dhe plan shumë të mirë duke e bërë banesën mirë të shfrytëzueshme .
SHENIME SHTESË: Banesa në rast të shitjes pa problem mund të bartet në emër të blerësit !
Ka këtë rënditje :
• Salloni bashk me kuzhinë;
• 3 Dhoma të gjumit;
• Terasa;
• Shpajz;
• 2 Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622-330 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
49.51
ID
184083
Kontrata
Shitje
TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164631
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera