SHITET Banesa me sip. 131m² në Lagjën Prishtina e Re , Objekti “PUHIZA II”

€ 850
Në Ofertë / Zbritje
ID73746
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet131 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 131m² , e cila gjendët në katin e 2-të , me lokacion në Lagjën Prishtina e Re , Objekti “PUHIZA II ” .

Vetëm 5 minuta larg qendrës së Prishtinës, 3 minuta larg QKUK-së, Spitalit Amerikan dhe Qendrave Tregtare. Ajër i pastër dhe i rrethuar me gjelbërim, hapsirë të mjaftueshme , pamjen fantastike të planifikuar deri në detajin më të vogël si dhe me pamje magjepsëse mbi Prishtinën.

Ky vendbanim i plotëson të gjitha kushtet e një jetese!

Ka këtë rënditje :

Salloni;
Kuzhina;
3 Dhoma të gjumit ( dhoma e prindërve ka edhe banjon );
Koridori;
Banjo;
Depo;
Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:049/ 612 222 + Viber

email: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
179477
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 830
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
89
ID
182819
Kontrata
Shitje