SHITET Banesa me Sip.53m² tek Objekti i Rezidencës Gjermane në Matin 1

€ 43,500
Në Ofertë / Zbritje
ID73384
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme53 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa e cila gjendët në Objektin e Rezidencës Gjermane në Rrugën C. Banesa në fjalë ka sipërfaqe prej 53m² dhe gjendët në katin e 4-të . Ka sipërfaqe të mjaftueshme banimi , shitet me mobilie mirpo ne rast të marrveshjes mund të shitet edhe pa mobilie .

Ka këtë rënditje :

 • Dhomë dite  bashk me kuzhinë;
 • Dhoma e gjumit ;
 • Banjo ;
 • Koridori ;
 • Balloni.

Cmimi i banesës me mobilie 45.000 Euro !

Cmimi i banesës pa mobilie 43.500 Euro ( duke i përjashtuar invertarët si kuzhina ,dollapet edhe te koridor ne banjo me dhome fjetjes të cilat jan me porosi) !

Në rast të shitjes së banesës Kontrata lidhet tek Noteri .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web ite-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+383 49/ 612 222

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
85
ID
174502
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
174833
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
Kontrata
Me Qera