SHITET Banesa me sip. 54m2 në Qendër të Fushë Kosovës

€ 36,000
Në Ofertë / Zbritje
ID66828
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme54 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa e re 2.5 dhomshe, 54m2 (ndërtim i ri), kati 1, në qendër të Fushkosovës,Ne qender te Fushkosovës, te rrethi i madh i TEB-it , e papërdorur !Objekti posedon edhe ashensorin (të siguruar me çip).

Banesa është e përfunduar (çelsat në dorë), dhe ka këtë renditje:
– Salloni + aneksi me kuzhinë
– Dhoma e fjetjes
– Korridori
– Banjo me dush + WC
– Ballkoni

▪Ka kuzhinen e re 100% të kompletuar me mjete elektrike dhe instalime ndriqimi (absolut të papërdorura), keramika mozaik të reja.
▪Paisjet e kuzhinës:
– 2 pllaka keramikë për zierje,
– Microwelle + Grill Chrom (Digjital)
– Aspiratorë
– Enëlarëse Chrom
– Frigorifer me pjesë ngrirëse
– Lavabo Chrom
– Ndriqimi i 3-fishtë me Leda (vetëm kuzhina).
▪Të gjitha dhomat dhe hapësirat e ndriquara me ndriquese Led.
▪Roletat e jashtme të reja nga Alumini, si dhe perde Veneciane të brendshme.
▪Banjo e kompletuar, me ventilim, Dush të ri, ndriqim dhe pasqyre ekstra, Lavatriqe 5kg të re gjermane.
▪Nxemje qendrore personale.
▪Derë të blinduar.
▪Internetin IPKO me WiFi + Kabllovik të instaluar në banesë (mund të ndërrohet sipas dëshirës).
▪Kamerë sigurie 360°, me vëzhgim edhe nga largësia me Handy.
▪Pjesërisht e mobiluar (Gorenje):
– 1 kauq me fjetje (2 pers.)
– 1 tepih,
– 1 TV-Komodë + Plazma Smart-TV 82cm,
të gjitha të reja!

BANESA SHITET KËSHTU KOMPLET ME KËTË KONFIGURACION!

Ndërtimi i Objektit është me plan (dmth. me leje ndërtimi) dhe me dokumentacion te Noteri.

 

SHENIME SHTESE : Banesa  mund të shitet edhe si ordinancë me të gjitha elementet e nevojshme me cmim 62.000 Euro !

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 615 666 Viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 45,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
92
ID
274149
Kontrata
Shitje