SHITET Banesa me sip . 55 m² neto përball BAU Market

€ 42,000
Në Ofertë / Zbritje
ID66742
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme55 m2
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa në rrugën “Hyzri Talla”  përball BAU Market në Fushë Kosovë, me sipërfaqe prej 55 m2 në katin e 4-të. Banesa shitet e pamobiluar është me pamje nga Lindja dhe po ashtu ka Fletën Poseduese . Pranë banesës në fjalë është edhe kopshti për fëmijë gjë që e bën edhe më të përshtatshme për banim  për familjar,  duke mos harruar  që të ceket që banesa është në vend të përshtatshëm duke i pasur në afërsi të gjitha gjërat për plotësimin e kushteve të tyre .

Ka këtë rënditje :

 •  Salloni bashk me kuzhinë
 • Dhoma e gjumit
 • Koridori
 • Banjo
 • Terasë

Cmimi është i diskutueshëm !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

049/ 615 666 Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
175243
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 58,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
140
ID
173110
Kontrata
Shitje