SHITET Banesa me Sip. 56m² në Bregun e Diellit tek Banesat me Tullë të Kuqe

€ 70,000
Në Ofertë / Zbritje
ID75156
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme56 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa e cila gjendët në  Bregun e Diellit tek Banesat me Tullë të Kuqe afër Ambullantës, Banesa në fjalë ka  sipërfaqe prej 56m² dhe gjendët në katin e 3-të (këto objekte nuk kan lift) . Shitet  e mobiluar në tërsi ashtu sic shihet në fotografi , me kushte të mira banimi dhe me hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim .Kjo lagje karakterizohet për qetësinë që e kan si dhe afërsinë me Rrugën B.

Ka këtë rënditje :

-Salloni bashk me kuzhinë;

-Dhoma e gjumit;

-Banjo;

-Terasa.

Shënime shtesë:Me rastin e shitjes së banesës Kontrata mund të bëhet tek Noteri dhe menjëherë bartet pronësia tek blerësi !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 25,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
34
ID
132810
Kontrata
Shitje
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
182866
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
156260
Kontrata
Shitje