Shitet banesa me sip. 57.58m² në Fushë Kosovë

Në Ofertë / Zbritje
ID84085
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme57.58 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove ,  ne objektin Ulpiana .Banesa eshte ne katin e 1-re ,eshte ne ndertim e siper  .Me siperfaqe 57.58m².

Ka kete renditje:

– Dhoma ditore dhe Kuzhina
– 1 dhome gjumi

-Koridori
–  Banjo

– Ballkonin.

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/622 330 + viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 96,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
103
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
186256
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 77,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
84
ID
175074
Kontrata
Shitje