SHITET Banesa me sip. 57m² në Fushë Kosovë

€ 29,500
Në Ofertë / Zbritje
ID69365
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme57 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Shitet banesa në Rrugën ” Enver Maloku “, tek Banesat e Kenanit ngjitur me Banesat e BB Home , afër Market Blendi , objekti 1, hyrja 2, me sipërfaqe prej 57m² , në katin e 5-të ( pa lift ). Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi dhe me një rënditje shumë të përshtatshme dhe të shfrytëzueshme , duke mos harruar të ceket se ka një lokacion shumë të mirë , duke qenë e pajisur edhe me Fletën Poseduese .

Ka këtë rëndije :

 •  Salloni bashk me kuzhinë ;
 • Dhoma e gjumit ;
 • Banjo;
 • Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
049/ 615 666 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 240
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
85
ID
170952
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 60,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
116
ID
172784
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
55
Kontrata
Me Qera