SHITET Banesa me sip. 57m² në Kompleksin Afaristo-Banesor Linda 8 në Fushë Kosovë

€ 32,000
Në Ofertë / Zbritje
ID69399
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme57 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa me sipërfaqe prej 57m² , në katin e 4-të , në Kompleksin Afaristo-Banesor Linda 8 në Fushë Kosovë.

Banesa në fjalë ka pamje nga perëndimi , me një organizim jashtezakonisht të mirë dhe të shfrytëzueshëm me standard evropian të jetesës  .

Objekti ka këto karakteristika :

Objekti është i pajisur me ashensorë të cilësisë së lartë;Ngrohje qendroreOxhak dhe Ventilim;Furnizim me ujë nga Batllava 24/h, si dhe rezervuarDritare nga PVC, 3 gomza, 3 xhama dhe xham 4 stinor, roleta të jashtme nga aluminiTermoizolim i jashtëm me lesh guri dhe tulla të fasadës;Ndarja në mes të banesave me dy mure dhe izolim akustik;Monitorimi i objektit me kamera nga tekniku 24/7;Dysheme laminati dhe pllaka qeramike;Ventilim me sistem të avancuar;Hapësirë e dedikuar për komunitetin;Vendparking të jashtëm, nëntokësor dhe depo;Hapësirë gjelbëruese dhe kënd i dedikuar për fëmijë;Mirëmbajtje me shtëpiak të dedikuar .

Me  këtë rënditje :

 • Salloni bashk me kuzhinë ;
 • Dhoma e gjumit ;
 • Koridori ;
 • Banjo;
 • Ballkoni .

BANESA PERFUNDOHET NE KORRIK TE VITIT 2020 !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70.2
ID
169960
TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
169855
Kontrata
Shitje
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
150832
Kontrata
Shitje