SHITET Banesa me sip. 58 m² në Qendër të Fushë Kosovës

€ 27,000
Në Ofertë / Zbritje
ID69791
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme58 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1
Garazhda1

Përshkrimi

Shitet Banesa me sipërfaqe prej 58 m² , në katin e I-rë , në qendër të Fushë Kosovës ,   tek rrethi  mbi Mehanën e Re . Banesa shitet e pamobiluar , është ndërtim i viteve 2005-2006 , është në proces të pranimit teknik dhe është e gatshme për banim . Ka një rënditje të mirë si dhe shumë të përshtatshme për shfrytëzim, ndricim të mjaftueshëm , qasja e lehtë në rrugën kryesore   si dhe lidhëshmëria  me gjithë Fushë Kosovën jan vetëm disa nga karakteristikat e kësaj banese  .

Ka këtë rënditje :

 • Salloni bashk me kuzhinë ;
 • Një dhomë gjumi ;
 • Ballkon ;
 • Banjo .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/615 666  Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 95,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
170544
Kontrata
Shitje
TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
126
ID
269936
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156647