Shitet banesa URGJENT 58 m² afer Rr. Dardania

€ 29,500
Në Ofertë / Zbritje
ID66738
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme58 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa me sipërfaqe prej 58 m2 në katin e 6-të ( me dy lifta funksional) ,në Fushë Kosovë , tek ndërtesat e Model Sllovenisë , afër Viva Fresh Store e Vjetër dhe Raiffeisen Bank . Banesa shitet e pamobiluar dhe e pa banuar më parë , ka nxemje qendrore . Eshtë në qendër të Fushë Kosovës duke pas afër të gjitha gjërat që i nevojiten për plotësimin e nevojave tuaja si dhe ka  Fletën Poseduese  . Ka këtë rënditje :

 • Salloni bashk me kuzhinë
 • Dhomë gjumi
 • Koridor
 • Shpajz
 • Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 30,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
60
ID
165545
TOP
€ 69,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
148517
Kontrata
Shitje