SHITET Banesa me Sip. 59m² në Fletë Poseduese tek Soliterat në Ulpianë

Price
€ 62,000
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Rent
Status
Në Shitje
Location
Ulpianë
Home area
59 m2
Rooms
1
Beds
2
Baths
1

SHITET Banesa me Sipërfaqe prej 59m² në Fletë Poseduese tek Soliterat në Ulpianë, e cila gjendët në katin e 7-të.Banesa në fjalë  ka lokacion shumë të përshtatshëm duke pasur në afërsi shkollën fillore , kopshte për fëmijë , QKUK-në ,hapsirë  dhe rënditje të përshtatshme për shfrytëzim maksimal si dhe nxemje qëndrore me Termokos .

Ka këtë rënditje :

  • Salloni ;
  • Kuzhina;
  •  Dhoma e gjumit ;
  • Koridor ;
  • Banjo;
  • Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Similar properties

TOP
€ 56,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
58
ID
189986
Kontrata
Shitje
TOP
€ 950
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
100
ID
188768
Kontrata
Shitje
TOP
€ 49,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
191058
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *