SHITET Banesa me Sip. 59m² në Fushë Kosovë

€ 32,000
Në Ofertë / Zbritje
ID86050
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme59 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove me saktesisht ne Rr.”Xhemajl Mustafa”, ne katin e 6 -te me siperfaqe 59m²,ka ashensor .Banesa eshte ndertimi i ri dhe shitet e pamobiluar .

Banesa ne fjale ka kete renditje:

 • Salloni dheKuzhina me Tryezari ,
 • 1dhome te gjumit,
 • Banjo,
 • Ballkoni dhe
 • Koridori.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
+38349/ 615666+ Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
77
ID
282260
Kontrata
Shitje
TOP
€ 160
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 45,500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
89
ID
269934
Kontrata
Shitje