SHITET Banesa me sip. 60m² në Rr.” Muharrem Fejza “

€ 780
Në Ofertë / Zbritje
ID68660
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa në Rrugën “Muharrem Fejza” , në lagjën e Spitalit , ka sipërfaqe prej 60 m², e cila gjendët në katin e 6-të . Banesa në fjalë shitet e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , duke e pasur në shfrytëzim një sipërfaqe të mjaftushme .

Ka këtë rëndije :

 • Sallon bashk me kuzhinë  ;
 • Dhoma e gjumit ;
 • Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049/ 612 222 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 70,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
154718
Kontrata
Shitje
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
165747
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
173333
Kontrata
Me Qera