SHITET Banesa me sip.60m2 në Fushë Kosovë

€ 33,000
Në Ofertë / Zbritje
ID67265
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa në rrugën “Nënë Tereza” në Fushë Kosovë , më saktësisht përball Taxi Apollo .

Ka sipërfaqe prej 60m2 , në katin e 2-të ( ka ashensor) .

Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , ashtu sic shihet edhe në fotografi me mobilie shumë të reja  dhe me vetë faktin që gjendet në rrugën kryesore të Fushë Kosovës , vrehet se ka një lokacion shumë të mirë dhe me një sipërfaqe shumë të përshtatshme banimi .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e dites bashk me kuzhinë;
 • Dhoma e gjumit ;
 • Banjo .

Cmimi është i diskutueshëm !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe PatundshmëriMund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
049/ 615 666 Viber

 

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 240
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
105
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 36,000
Ofertë / Ofertë
ID
165051
Kontrata
Shitje