Shitet banesa me sip. 61m² në Fushë Kosovë

€ 32,600
Në Ofertë / Zbritje
ID84177
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme61 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove ,  afer shkolles “Mihal Grameno” ndertues Al Fest .Banesa eshte ne katin e 4-te ,e gatshme per banim  .Me siperfaqe 61m² dhe ka dy lifta.Perkthimi behet menjeher te noteri.Banesa do te jete e gatshme ne dhjetor 2020.

Ka kete renditje:

 • Dhoma ditore dhe Kuzhina,
 •  1 dhome gjumi,
 • Koridori,
 • Banjo,
 • Ballkonin.

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/622 330 + viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 43,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
176405
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
181271
Kontrata
Me Qera