Shitet banesa me sip. 62.80m² në Prishtinë

€ 750
Në Ofertë / Zbritje
ID84230
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme62.80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Prishtine  ,  ne objektin Park Residence .Banesa eshte ne katin e 9-te ,eshte ne ndertim e siper  .Me siperfaqe 62.80m².Banesa do te jete e gateshme ne muajin Mars 2021.

Ka kete renditje:

– Dhoma ditore dhe Kuzhina
– 1 dhome gjumi

-Koridori
–  Banjo

– Ballkonin.

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/622 330 + viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
183444
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
78
ID
186392
Kontrata
Me Qera