Shitet banesa me sip. 65m² në Fushë Kosovë Rr.”Shefki Kuleta”

€ 36,000
Në Ofertë / Zbritje
ID87907
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 65m², në katin e 7-të në Fushë Kosovë më saktësisht ne Rr”Shefki Kuleta”ne lagjen Dardania. Banesa eshte e mobiluar me kushte shume te mira banimi.Banesa ka flet poseduese.
Ka këtë rënditje :

Salloni me Kuzhine ;
Dhoma e gjumit ;
banjo;
depo,
Ballkon.
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 69,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
183237
Kontrata
Shitje
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
85
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
95
ID
186583
Kontrata
Shitje