SHITET Banesa me Sip. 68 m²a në Rrugën “Muharrem Fejza”

€ 62,000
Në Ofertë / Zbritje
ID84626
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme68 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 68m² , në katin e 5-të, hyrja e pare ,  në afersi te  Rrugës B  perballe Cima  Construction dhe Kawa Group . Banesa në fjalë është e gatshme për banim , shitet e mobiluar . Ka hapsirë të mjaftueshme ,ndricim natyral , rënditje shumë të përshtatshme  gjë që e bën banesën të jetë shumë komode Pranojme edhe marreveshje nje pjese pagese me para dhe ndrrim me makine.

Banesa ka këtë rënditje:

 • Salloni,
 • Kuzhina,
 • 2 Dhoma të gjumit,
 • Banjo,
 • Ballkon dhe
 • Koridor.

Për të parë më shumë oferta, vizito web site-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/622 330 + viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
94
ID
183412
Kontrata
Shitje
TOP
€ 720
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
165760
Kontrata
Shitje
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
177818
Kontrata
Me Qera